Politika

"BEZ VAS NIŠTA NE BIH MOGAO DA URADIM" Vučić se oglasio nakon skupa: "14 godina verno služim svojoj zemlji, beskrajna hvala što ste verovali"

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Marko Karović
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je narodu na podršci tokom skupa ispred Skupštine, ističući važnost jedinstva.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je danas narodu koji je došao na skup ispred Skupštine Srbije.

- Četrnaest godina verno služim svojoj zemlji. Na svakom mestu i u svakom trenutku samo sam Srbiji služio. U svakom trenutku, na bilo kojem mestu na Zemljinoj kugli, samo mi je Srbija bila u mislima i samo sam se za Srbiju borio. Beskrajno zahvalan na ogromnoj podršci i ljubavi, jer bez vas nikada ništa ne bih mogao da uradim. Beskrajna hvala što ste verovali - rekao je predsednik.

On je poručio da je mnogo toga urađeno.

- Mnogo smo toga uradili zajedno. Ali ne ja, već vi. Vi ste želeli promene, vi ste verovali da možemo bolje i vi ste znali kako da sačuvate Srbiju u odsudnom trenutku. Moramo našem narodu da ponudimo jedinstvo, a ne podele. Razlikujte se, imajte drugačije mišljenje, ali razgovarajte jedni sa drugima. Ništa lepše, ništa važnije i ništa preče ne postoji - rekao je on.